Trener personalny (osobisty) Kraków – opinie – cena – kurs – trening

0

Trener personalny Kraków – opinie

Dziesięć zalet osobistego trenera Chcesz odzyskać formę, wziąć udział w konkretnym wydarzeniu lub złagodzić stres związany z regularnym życiem? W przeciwnym razie trenujesz do maratonu? 

Trener personalny Kraków - opinie Jeśli chcesz dotrzeć do celu tak szybko, jak to możliwe i pragniesz dalszej motywacji, prywatny trener jest właśnie dla Ciebie! 

  W rezultacie otrzymujesz indywidualną opiekę, opracowane osobiste plany coachingowe oraz dodatkowe porady dotyczące stylu życia i diety. Prywatni trenerzy dają również zalecenia żywieniowe! Sport i zdrowa dieta idą w parze! Źródło: Unsplash, Kredyty: Jannis Brandt 

  Prywatny coaching jest bardziej popularny niż kiedykolwiek! I z dobrych powodów. Odkryj szczegóły naszych dziesięciu zalet osobistego trenera w naszym szczegółowym artykule: Niepubliczny trener tworzy dla ciebie plany coachingu dla konkretnej osoby Twoje szkolenie będzie zazwyczaj sprawdzane i dostosowywane, sprawdź nasze opinie. 

Prawdopodobnie możesz łatwiej motywować siebie Dodatkowe bezpieczeństwo dla Ciebie dzięki profesjonalnej pomocy. Docierasz do celu tak szybko, jak to możliwe .Przekraczasz siebie. Możesz mieć wolny wybór i sam możesz wybrać trenera. Identyfikujesz program i swój cel. Możesz wygodnie uprawiać sport w miejscu zamieszkania Otrzymasz w zestawie sesję żywieniową. Trening personalny staje się coraz bardziej rozpowszechniony 

Termin „prywatny coaching” nie jest obecnie zbyt popularny w świecie fitness! Nie ma znaczenia, jaki jest twój cel – trener zdrowia, który poświęca ci czas prywatny i prowadzi trening konkretnej osoby, ma wartość złota.   

 • Jest to również bardzo przydatne! Ponieważ w ten sposób poznajesz treningi, które możesz wykonywać w miejscu zamieszkania lub w kolejnym parku, spójrz na opinie. 
 • W rzeczywistości najlepiej jest, jeśli osobisty trener przyjeżdża bezpośrednio do Ciebie.
 • Więc nie tracisz czasu na dotarcie do centrum fitness. 

Trener osobisty Kraków – cena

  Inna sprawa: zdrowie online – z prywatnym trenerem za pośrednictwem kamery internetowej! Jak jednak wygląda sesja coachingowa? A w jakim stopniu prywatny trening jest ceniony? Jakie zalety ma w porównaniu z gimnazjum? 

  Trener osobisty Kraków - cenaNikt nie może odpowiedzieć na te pytania lepiej niż osobisty trener! Pascal R., osobisty trener z siedzibą w Paryżu, posiadający dyplom państwowy, mówi w naszym artykule „Dlaczego trening osobisty zyskuje na popularności?” Cenne wskazówki dla osób o swoich umiejętnościach i cena nie jest wygurowana. 

  Dla niego sport – wraz ze wszystkimi innymi pozytywnymi skutkami – jest ważną rzeczą dla dobrego samopoczucia dla budowy ciała i duszy. Jak jednak znaleźć dobrego trenera, takiego jak Pascal? W rezultacie w Niemczech – w przeciwieństwie do Francji – ta okupacja nie jest chroniona przez państwo. 

 1.   Chociaż ma to pewne zalety (w tym dodatkową swobodę i różnorodność), oznacza to również, że jako klient nie możesz ocenić, jak dobrze szkoleni są trenerzy. 
 2. W Niemczech prywatni trenerzy są organizowani w ramach „Federalnego stowarzyszenia szkolenia osobistego” (BPT), które między innymi działa dodatkowo w zakresie zarządzania jakością i cena.
 3. Na przykład stowarzyszenie to przetestowało różne usługi coachingowe dla trenerów osobistych i wraz z centrum testowym TÜV opracowało pieczęć TÜV dla wysokiej jakości trenerów prywatnych. 
 4. Dobrzy trenerzy prywatni mają pieczęć TÜV! Prywatne szkolenie z trenerem Pascalem R.! Źródło:
 5. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby trenować z bardzo dobrym prywatnym trenerem, takim jak Pascal! Zajrzyj na przykład na naszą platformę Superprof (np. Prywatny trener Monachium, prywatny trener Frankfurt i wiele innych) i zrób próbę z akceptowalnym trenerem zdrowia w pobliżu.
 6. Uprawianie sportów z osobistym trenerem zdrowia. Czasami zapomina się o bonusie prywatnego szkolenia: zmniejsza ryzyko uszkodzenia! W rzeczywistości jest to spowodowane profesjonalnym szkoleniem prywatnego trenera, który jest biegły w ludzkim ciele i treningach.
 7. Ponadto dodatkowo wynika to z charakteru coachingu – indywidualnej opieki! Ponieważ twój trener może skoncentrować się na tobie i zająć się tobą. Logicznie, przy tak dużej uwagi, prawdopodobieństwo kontuzji jest mniejsze.
 8. Bez względu na to, czy wybierasz się na siłownię, na basen, do parku czy na zajęcia sportowe: trener zdrowia przez cały czas dba o otoczenie i eliminuje potencjalne pułapki lub różne niebezpieczeństwa związane z uszkodzeniami. 
 9. Klimat również odgrywa rolę! Czy szybko padnie? Czy to może zbyt upalne? Czy masz ubrane ciepło wystarczające? W takich kwestiach szanuje świetny prywatny trener. 

  Jest to dodatkowo jeden z powodów, dla których utrzymywanie dobrych relacji z trenerem fitness jest tak ważne: tylko jeśli możesz uwierzyć, że trener może zapewnić ci bezpieczeństwo. Trener zdrowia w domu ma wiele zalet i mniejsza cena.

 • Coaching osobisty jest bardzo wszechstronny – także jeśli chodzi o „miejsce akcji”! Niezależnie od tego, czy w klubie fitness, na basenie czy w parku – trener jest całkowicie nastawiony na Ciebie i Twój program. 
 • Nawet na twoich czterech partycjach może się zdarzyć częsty coaching! Idealne dla wielu osób: po długim dniu w pracy i z dziećmi w domu znacznie łatwiej jest wyciągnąć sprzęt sportowy. 
 • Żadnych długich podróży do sali gimnastycznej, żadnych wspólnych pryszniców lub przepełnionych klas …  

Trener personalny Kraków – kurs

Wielu wybiera uprawianie sportu w mieszkaniu! Jakiego sprzętu potrzebuję do prywatnego szkolenia w miejscu zamieszkania? Źródło: Unsplash, Źródło: Ricardo Estefanio 

  Twój dom lub dom mógł być klubem zdrowia 1A z odrobiną kreatywności, bez wydawania na to dużych pieniędzy! Twój prywatny trener może przedstawić Ci najlepszy sposób na praktykę w miejscu zamieszkania: 

 •   Ćwiczenia nóg i pośladków podczas wchodzenia po schodach itp. Zbuduj mięśnie przy pomocy własnej masy ciała i krzeseł, łóżka lub sofy Trening kardio dzięki ćwiczeniom HIIT Joga, pilates, trening brzucha i trening na macie To, co możesz mieć w domu na podstawowym sprzęcie i sprzęcie trenerskim, może być zawarte w naszym szczegółowym artykule na ten temat!
 • Jak zobaczysz, coaching osobisty ma wiele zalet: Indywidualnie dostosowane plany treningowe. Wygoda i elastyczność: naucz się uprawiać sport w miejscu zamieszkania! Twój prywatny trener przyjeżdża do ciebie. Kompetentny kontakt konkretnej osoby. Zrównoważone szkolenie. Dlaczego warto zatrudnić osobistego trenera. 

Kiedy przygotowujesz się z osobistym trenerem w miejscu zamieszkania, możesz mieć specjalistę od aspektu, który jest właśnie dla Ciebie i może udzielić indywidualnej rekomendacji! 

  Trener personalny Kraków - kursNie powinieneś „dzielić się” nią z 50 różnymi członkami klasy sportowej ani szukać rozwiązań dla siebie. 

  Twój osobisty trener personalny jest świadomy ciebie, twoich celów, twoich nawyków i, w rzeczywistości, może dostarczyć ci bardziej rozsądnych odpowiedzi na twoje pytania. 

  Kolejną korzyścią z prywatnego coachingu w domu jest to, że kolejne wymówki już nie obowiązują: 

  „Jestem zbyt zmęczony pracą i nie mogę znów iść do centrum fitness!” Lub „Drogi są zbyt pełne, w żadnym wypadku nie mogę zdążyć na kurs na czas!” 

  Oszczędzasz czas, gdy trener zdrowia przychodzi właśnie do domu. Ponadto, on lub on może być wszechstronny w stosunku do ciebie: Która pora dnia najbardziej Ci odpowiada? Jaką liczbę wystąpień w tygodniu potrzebujesz trenować? Sprawdź nasz kurs!

Trener osobisty Kraków – trening

Na koniec zajmiemy się bardziej szczegółowo aspektem motywacji. Ponieważ to jest klucz do sportowego sukcesu! I tutaj niekoniecznie implikujemy ładne instancje robocze lub dane w podnoszeniu ciężarów. Nie, to już wspaniałe osiągnięcie, aby po prostu regularnie uprawiać sport! 

  Każdy, kto włącza sport jako istotną część swojego codziennego życia na dłuższą metę, to uczynił – wzrost wydajności wiąże się z bardzo dobrym planem treningowym, który zajmuje drugie miejsce. 

Trener osobisty Kraków - trening

 Kto tego nie wie? Zapisujesz się na gimnazjum i zwykle jeździsz. Ale trzy do czterech tygodni później euforia ustępuje i po prostu nie możesz już tego zrobić … 

  W takim przypadku osobisty trener może być rozwiązaniem dla Ciebie! Oprócz profesjonalnych rekomendacji, osobisty coaching jest niezwykle motywujący! 

  Masz po swojej stronie kogoś, kto może stworzyć odpowiednie ćwiczenie dokładnie do twoich potrzeb i zmodyfikować je w dowolnym momencie – to ogromny plus w skali motywacji! 

 Dzięki szkoleniom niepublicznym więcej motywacji! Z osobistym trenerem działa wyżej! Źródło: Visualhunt 

  Ponadto doskonały trener zdrowia nie rzuci ci wyzwania, ale też cię nie przytłoczy. Ona lub on żąda od ciebie tyle, ile będzie cię stać. To bardzo motywujące – bo tak widzisz postęp! 

 •   Aby upewnić się, że to zadziała, komunikacja jest szczególnie konieczna: Twój trener będzie wymagał od ciebie informacji zwrotnych, aby był świadomy tego, jak radzisz sobie podczas coachingu. Są 3 sposoby, w jakie trener zdrowia otrzymuje sugestie: widoczne, ustne i pisemne.
 • Sugestie wizualne i ustne są często podawane podczas szkolenia lub odpowiednio później. Trener wydaje się być dokładnie taki sam w mowie ciała (wizualnie) i prosi o krytykę (ustnie). 
 • Pisemna informacja zwrotna zwykle ma miejsce, gdy jesteś już bardzo zaawansowany w treningu i nie potrzebujesz tak często okresów aktywności sportowej.
 • Następnie trener personalny mimo to chce być na bieżąco (głównie za pośrednictwem poczty elektronicznej) w celu uregulowania twoich planów coachingowych. 

  W przypadku, gdy nie komunikujesz się poprawnie ze swoim osobistym trenerem, on lub ona nie byłby w stanie zorganizować dla ciebie doskonałego programu zajęć sportowych tak dokładnie, jak to możliwe – a twoja motywacja może w konsekwencji przetrwać! Więcej informacji na odpowiednie tematy znajdziesz w naszym szczegółowym artykule. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj